materac kieszeniowy multipocket VALERIO sleep o'clock 100x200

Ocena:
100% of 100

Grubość: 22 cm
Twardość: H3 - twardy
Gwarancja: do 5 lat *
Czas produkcji: 7 dni / Czas wysyłki: od 1 do 6 dni

1 187,00 zł

więcej informacji o pokrowcach Sleep o'clock

materac kieszeniowy multipocket VALERIO sleep o'clock

VALERIO jest twardszą wersją materaca VICTORIA, wzbogaconą o dodatkowe warstwy utwardzającej maty kokosowej. VALERIO składa się z formatki multipocket w ilości sprężyn kieszeniowych: 508 sztuk sprężyn na m2 materaca i dwóch dodatkowych warstw, ulokowanych symetrycznie po każdej stronie materaca: maty kokosowej i pianki wysokoelastycznej HR. Jak wszystkie produkty z grupy kieszeniowych jest bardzo wygodny w użytkowaniu, dzięki sprężynom umieszczonym w osobnych kieszonkach, które powodują uginanie się materaca tylko w miejscach nacisku. Za jego wysoką elastyczność punktową odpowiada formatka multipocekt, posiadająca sporą ilością sprężyn, które dają wiele punktów podparcia ciała. Ponadto zostały one ułożone w systemie 7 stref twardości, czyli twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka. Obustronne warstwy dodatkowe sprawiają, że materac jest idealny dla osób lubiących twarde podłoże do spania. Zastosowany wkład maty kokosowej utwardza powierzchnię do poziomu twardego (H3), a nałożona na niego warstwa pianki wysokoelastycznej zmniejsza ucisk. Ponadto mata kokosowa jest bardzo przewiewnym materiałem, dobrze odprowadzającym wilgoć i pot, a także zapobiegającym zapadaniu się materaca. Pianka HR, dzięki swojej mocno porowatej strukturze charakteryzuje się dobrą cyrkulacją powietrza i odprowadzaniem wilgoci. Jest materiałem bardzo elastycznym, dobrze dopasowującym się do sylwetki, a także niezwykle sprężystym, który szybko reaguje na zmianę pozycji spania.

VALERIO jest materacem dwustronnym, który po obydwóch stronach posiada ten sam układ warstw, co gwarantuje takie same odczucie twardości podczas użytkowania obydwóch powierzchni materaca.

Materace multipocket są wyjątkowo wygodne i sprawdzają się tak samo dobrze u osób śpiących pojedynczo jak i u par. Na doskonałe podparcie ciała wpływa indywidualna praca pojedynczych sprężyn, które uginają się tylko w miejscach nacisku, dopasowując się do każdego z użytkowników z osobna . Dzięki temu nie występuje efekt zapadania się jednej osoby w kierunku cięższego partnera, a także ruchy poszczególnych użytkowników nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Ponadto pianka HR amortyzuje drgania wywołane zmianą pozycji snu przez użytkowników, dzięki czemu partnerzy nie przeszkadzają sobie w wypoczynku.

Jesteś zainteresowany tym materacem, ale wolałbyś aby był o średniej twardości? Poznaj materac mulitpocket VICTORIA z pianką HR o średnim poziomie twardości!


Dodatkowe informacje o materacu

Kategoria: Kieszeniowy – Multipocket – 508 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Multipocket
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Mata Kokosowa i Dwustronna Pianka Wysokoelastyczna HR
Grubość: 22 cm
Twardość: H3 - twardy
Zalety: 7 stref twardości, antyalergiczny, polecany dla par, dwustronny, zdejmowany pokrowiec
Warstwy: filc tapicerski, formatka multipocket, mata kokosowa, pianka wysokoelastyczna HR
Gwarancja na materac: okres 5 lat.
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 10 dni / Czas wysyłki: do 5 dni


Wybrane właściwości materaca

Materac zawiera utwardzającą matę kokosowąMaterac zawiera utwardzającą matę kokosową

Sprężyny kieszeniowe zostały ułożone w systemie 7 stref twardości. (Twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka)Sprężyny kieszeniowe zostały ułożone w systemie 7 stref twardości. (Twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka)

Idealny także dla parIdealny także dla par

Materiały o antyalergicznych właściwościachMateriały o antyalergicznych właściwościach

Materac do użytku obustronnegoMaterac do użytku obustronnego

Każdy pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, aby umożliwić jego ściągnięcie i wyczyszczenieKażdy pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, aby umożliwić jego ściągnięcie i wyczyszczenie

Powierzchnia twarda, polecana dla osób o wadze między 80 a 110 kgPowierzchnia twarda, polecana dla osób o wadze między 80 a 110 kg


Materace kieszeniowe Multipocket posiadają wkład, w którym na 1 metrze2 znajduje się 508 walcowatych, zamkniętych w osobnych kieszonkach sprężyn. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac wykazuje się wysoką elastycznością punktową, co gwarantuje zdrowy i wygodny sen, zarówno jednej osobie, jak i w przypadku, gdy z materaca korzystają dwie osoby. Powierzchnia ugina się tylko w miejscu nacisku, ruchy partnerów nie są przez nich wzajemnie odczuwane. Bez względu na pozycję, w której lubimy spać kręgosłup zachowuje naturalne krzywizny, co pozwala odpocząć mięśniom i chroni przez dolegliwościami bólowymi.


Materace Sleep o'clock - spokojny sen dla całej rodziny

Sleep o’clock to nowa marka materaców, pościeli i łóżek, czyli wszystkiego, czego potrzebujesz, aby się wyspać, wypocząć i nabrać energii do walki z kolejnymi wyzwaniami. Wyróżnia nas podejście do kwestii snu – inni traktują to jako prostą czynność, a my wiemy, że tak nie jest.

Dostarczymy Ci więcej, niż tylko łóżko, materac czy pościel – dostarczymy Ci spokojny sen, który pozwoli Ci z entuzjazmem zmierzyć się z kolejnym dniem. Jesteśmy w całości polską firmą, sprzedajemy wyroby, których jakości jesteśmy pewni. Ofertę przygotowaliśmy tak, abyś znalazł idealne miejsce do snu dla siebie i swoich najbliższych, wystarczy, że się rozejrzysz.

Sleep o’clock to innowacyjne podejście do kwestii snu: na naszym materacu nie tylko się prześpisz, ale na nim naprawdę wypoczniesz.

Spot reklamowy

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:materac kieszeniowy multipocket VALERIO sleep o'clock 100x200
Twoja ocena