materace Sleep o'clock

Potrzebujesz nas, kiedy wracasz zmęczony z pracy. Potrzebujesz nas po dobrej zabawie ze znajomymi. Potrzebujesz nas, żeby 1/3 Twojego życia była pełniejsza, przyjemniejsza i bardziej komfortowa.

Sleep o’clock to nowa marka marka materaców, pościeli i łóżek, czyli wszystkiego, czego potrzebujesz, aby się wyspać, wypocząć i nabrać energii do walki z kolejnymi wyzwaniami. Wyróżnia nas podejście do kwestii snu – inni traktują to jako prostą czynność, a my wiemy, że tak nie jest. I ciało, i umysł potrzebują wypoczynku, dlatego sprzedajemy materace i łóżka, w których wypoczniesz z przyjemnością, bo zapewniają doskonałe podparcie anatomiczne i odpowiednią twardość. W naszej ofercie jest też pościel, która sprawi, że poczujesz się przytulnie i bezpiecznie – to komfort, na który wiele osób nawet dziś nie może sobie pozwolić we własnym łóżku. Dostarczymy Ci więcej, niż tylko łóżko, materac czy pościel – dostarczymy Ci spokojny sen, który pozwoli Ci z entuzjazmem zmierzyć się z kolejnym dniem. Jesteśmy w całości polską firmą, sprzedajemy wyroby, których jakości jesteśmy pewni. Ofertę przygotowaliśmy tak, abyś znalazł idealne miejsce do snu dla siebie i swoich najbliższych, wystarczy, że się rozejrzysz.

Sleep o’clock to innowacyjne podejście do kwestii snu: na naszym materacu nie tylko się prześpisz, ale na nim naprawdę wypoczniesz.

Dane kontaktowe

Artur Myśliwiec
ul. Pietrusa 10
38-200 Jasło
NIP: 6852119870
REGON: 180885970
Adres email: kontakt@materace-polskie.pl
telefon: 575 337 056