0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac kieszeniowy multipocket PAOLA sleep o'clock

materac kieszeniowy multipocket PAOLA sleep o'clock

cena od:
1 239,00 zł

(W magazynie)

 • materac multipocket PAOLA sleep o'clock materac multipocket PAOLA sleep o'clock
 • materac multipocket PAOLA sleep o'clock - opis warstw materaca materac multipocket PAOLA sleep o'clock - opis warstw materaca

materac kieszeniowy multipocket PAOLA sleep o'clock

kolekcja LOVE kolekcja SINGLE kolekcja PREMIUM COMFORT

Kategoria: Kieszeniowy – Multipocket – 508 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Multipocket
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Pianka Lateksowa
Grubość: 22 cm
Twardość: H2 - średni
Zalety: 7 stref twardości, antyalergiczny, antygrzybiczny, ortopedyczny, polecany dla par
Warstwy: filc tapicerski, formatka multipocket, pianka lateksowa
Gwarancja na materac: okres 5 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 10 dni / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

cena od:
1 239,00 zł
 
cena od:
1 239,00 zł

Szczegóły

PAOLA to materac z grupy multipocket, składający się głównie z formatki multipocket w ilości sprężyn kieszeniowych: 508 sztuk sprężyn na m2 materaca i dodatkowej warstwy pianki lateksowej umieszczonej po obydwóch stronach materaca. Takie połączenie sprawia, że PAOLA zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa i odpowiednie dopasowanie do sylwetki. Wygodę użytkowania zapewnia elastyczność punktowa osiągnięta dzięki formatce multipocket. Sprężyny zostały umieszczone w osobnych kieszonkach, co skutkuje uginaniem się materaca tylko w miejscach nacisku. Materac zapada się głębiej w miejscu ucisku cięższych partii ciała człowieka, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtów sylwetki i zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Ponadto sprężyny zostały ułożone w systemie 7 stref twardości, czyli twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka. Dodatkowa obustronna warstwa pianki lateksowej zapewnia wysoki komfort snu i bardzo dobre podparcie ciała, dzięki punktowemu dopasowaniu się do sylwetki. Jest materiałem elastycznym i trwałym o właściwościach antyalergicznych i antygrzybicznych, ograniczających występowanie pleśni i roztoczy.

PAOLA jest materacem dwustronnym o średnim poziomie twardości, który po obydwóch stronach posiada warstwę pianki lateksowej.

Materace multipocket są wyjątkowo wygodne i sprawdzają się tak samo dobrze u osób śpiących pojedynczo jak i u par. Na doskonałe podparcie ciała wpływa indywidualna praca pojedynczych sprężyn, które uginają się tylko w miejscach nacisku, dopasowując się do każdego z użytkowników z osobna . Dzięki temu nie występuje efekt zapadania się jednej osoby w kierunku cięższego partnera, a także ruchy jednej osoby nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Ponadto pianka lateksowa, dzięki dobremu dopasowaniu się do sylwetki dodatkowo wytłumia ruchy partnerów powstałe podczas zmiany pozycji snu.

Jesteś zainteresowany tym materacem, ale wolałbyś żeby był twardszy? Poznaj materac mulitpocket z pianką lateksową - PABLO, który dzięki dodatkowym warstwom maty kokosowej jest twardy!

 1. plus recenzja dodana przez Ewelina w dniu 10.03.2018
  Ocena

  jak na taką jakość to cena w sam raz, a jakość nas zadowoliła.

 2. wybor okazal sie trafiony. recenzja dodana przez Roma w dniu 11.12.2017
  Ocena

  bardzo dobrze sie na nim wypoczywa

 3. wygodny recenzja dodana przez Adam w dniu 07.08.2017
  Ocena

  wygodny

 4. idealny! recenzja dodana przez Kawka w dniu 25.10.2016
  Ocena

  bardzo wygodny, bardzo dobrze się dopasowuje do pozycji snu, bardzo fajnie się na nim leży, po prostu ideał. Nie wymieniłabym na żaden inny model, nawet jakby mi dopłacali. Zawsze chciałam mieć wersję multipocket i się nie zawiodłam :) pianka lateksowa też super się dopasowuje.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena