0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac kieszeniowy multipocket PABLO sleep o'clock 160x200

materac kieszeniowy multipocket PABLO sleep o'clock 160x200

2 639,00 zł

(W magazynie)

 • materac multipocket PABLO sleep o'clock materac multipocket PABLO sleep o'clock
 • materac multipocket PABLO sleep o'clock - opis warstw materaca materac multipocket PABLO sleep o'clock - opis warstw materaca

materac kieszeniowy multipocket PABLO sleep o'clock 160x200

kolekcja LOVE kolekcja SINGLE kolekcja PREMIUM COMFORT

Kategoria: Kieszeniowy – Multipocket – 508 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Multipocket
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Mata Kokosowa i Dwustronna Pianka Lateksowa
Grubość: 24 cm
Twardość: H3 - twardy
Zalety: 7 stref twardości, antyalergiczny, antygrzybiczny, ortopedyczny, polecany dla par
Warstwy: filc tapicerski, formatka multipocket, mata kokosowa, pianka lateksowa
Gwarancja na materac: okres 5 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 10 dni / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

2 639,00 zł
więcej informacji o pokrowcach
 
2 639,00 zł

Szczegóły

PABLO jest twardszą wersją materaca PAOLA , wzbogaconą o dodatkowe warstwy utwardzającej maty kokosowej. PABLO składa się z formatki multipocket w ilości sprężyn kieszeniowych: 508 sztuk sprężyn na m2 materaca i dwóch dodatkowych warstw, ulokowanych symetrycznie po każdej stronie materaca: maty kokosowej i pianki lateksowej. Wygodę użytkowania zapewnia elastyczność punktowa osiągnięta dzięki formatce multipocket. Sprężyny zostały umieszczone w osobnych kieszonkach, co skutkuje uginaniem się materaca tylko w miejscach nacisku. Materac zapada się głębiej w miejscu ucisku cięższych partii ciała człowieka, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtów sylwetki i zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Ponadto sprężyny zostały ułożone w systemie 7 stref twardości, czyli twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka. Obustronne warstwy dodatkowe sprawiają, że materac jest idealny dla osób lubiących twarde podłoże do spania. Zastosowany wkład maty kokosowej utwardza powierzchnię do poziomu twardego (H3), a znajdująca się nad nim pianka lateksowa zapewnia wysoki komfort snu, poprzez bardzo dobre dopasowanie się do sylwetki i zmniejszenie nacisków. Pianka lateksowa jest materiałem elastycznym i trwałym o właściwościach antyalergicznych i antygrzybicznych, ograniczających występowanie pleśni i roztoczy. Natomiast mata kokosowa dobrze odprowadza wilgoć i pot, a także zapobiega odkształcaniu się materaca. PABLO jest materacem bardzo trwałym i wytrzymałym o właściwościach antyalergicznych.

PABLO jest materacem twardym, dwustronnym, który po obydwóch stronach posiada ten sam układ warstw.

Materace multipocket są wyjątkowo wygodne i sprawdzają się tak samo dobrze u osób śpiących pojedynczo jak i u par. Na doskonałe podparcie ciała wpływa indywidualna praca pojedynczych sprężyn, które uginają się tylko w miejscach nacisku, dopasowując się do każdego z użytkowników z osobna . Dzięki temu nie występuje efekt zapadania się jednej osoby w kierunku cięższego partnera, a także ruchy jednej osoby nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Ponadto pianka lateksowa, dzięki dobremu dopasowaniu się do sylwetki dodatkowo wytłumia ruchy partnerów powstałe podczas zmiany pozycji snu.

Jesteś zainteresowany tym materacem, ale wolałbyś aby był o średniej twardości? Poznaj materac mulitpocket PAOLA z pianką lateksową o średnim poziomie twardości!

 1. + recenzja dodana przez miirek w dniu 20.12.2017
  Ocena

  + :)

 2. solidny i wygodny recenzja dodana przez Dominik w dniu 05.09.2017
  Ocena

  solidny i wygodny

 3. Jestem zadowolony. recenzja dodana przez Rafał w dniu 01.05.2016
  Ocena

  Materac zakupiłem w wersji dwuosobowej, jesteśmy zadowoleni obydwoje. Jest wygodny i czuć dopasowanie do sylwetek. Opakowanie materaca też bardzo porządne. Mam małą uwagę co do kontaktu telefonicznego - zadzwoniłem i nikt nie odebrał, po 15 minutach oddzwoniliście, ale was odrzuciłem bo miałem ważne spotkanie. Natomiast mimo "odrzucenia" połączenia zadzwoniliście drugi raz od razu. Nadal byłem na spotkaniu i mnie to zirytowało. Uważam, że powinniście poczekać aż oddzwonię, a nie dzwonić dwa razy pod rząd. Ale poza tym małym incydentem reszta przebiegła bezproblemowo.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena