testuj przez 25 dni we własnym łóżku
zawsze darmowa wysyłka
materac wyprodukowany w Polsce
testuj przez 25 dni we własnym łóżku
zawsze darmowa wysyłka
materac wyprodukowany w Polsce

materac kieszeniowy pocket TE AMO sleep o'clock

4.95/5
31 opinie
Ocena:
99% of 100
testuj przez 25 dni we własnym łóżku
zawsze darmowa wysyłka
materac wyprodukowany w Polsce

Grubość: 19 cm
Twardość: H2 - średni, H3 - twardy
Gwarancja: do 10 lat *
Czas produkcji: 6 dni / Czas wysyłki: od 1 do 6 dni

Już od 1 324,00 zł

więcej informacji o pokrowcach Sleep o'clock

Interesujące artykuły 10

materac kieszeniowy pocket TE AMO sleep o'clock

TE AMO to materac stworzony specjalnie dla PAR. Tworzą go dwa osobne materace, o dwóch różnych poziomach twardości, dla komfortu i wygody dwóch osób o różnych potrzebach! Teraz możecie cieszyć się jednym materacem, o różnych twardościach bez tak zwanej „dziury”, która występuje na środku łóżka między dwoma osobnymi materacami. Główną zaletą są różne poziomy twardości na każdej połowie materaca - twardy i średni, co ma szczególne znaczenie, gdy partnerzy mają znaczną różnicę wagi lub preferencje dotyczące twardości. Ponadto główna warstwa materaca to system pocket, czyli sprężyny, które są zapakowane w osobne kieszonki. Taka budowa sprawia, że każda sprężyna ugina się indywidualnie tylko w miejscach nacisku ciała, bardzo dobrze dopasowując się do konkretnej sylwetki. Ciężar jednej osoby nie wpływa na komfort snu drugiej, lżejsza osoba nie będzie „się staczała” w kierunku tej o większej wadze. Ponadto pianka HR amortyzuje ruchy, dzięki czemu partnerzy nie wybudzają się podczas zmiany pozycji snu przez jednego z nich. Pianka wysokoelastyczna HR w połączeniu z systemem niezależnie od siebie pracujących sprężyn zapewnia punktowe dopasowanie do sylwetki. Pianka ta jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na odkształcenia. Dzięki swojej mocno porowatej strukturze charakteryzuje się doskonałą elastycznością punktowa, dobrą cyrkulacją powietrza, odprowadzaniem wilgoci i przewiewnością. Ponadto jest także materiałem bardzo sprężystym, który dzięki elastyczności punktowej i natychmiastowej reakcji na zmianę pozycji snu dobrze dopasowuje się do sylwetki. Dzięki temu tworzy świetne podparcie dla kręgosłupa utrzymując go w prawidłowej pozycji.

Za różne poziomy twardości odpowiadają dwie rzeczy: Na jednej połowie materaca użyto pianki wysokoelastycznej o poziomie twardości H3 i sprężyn kieszeniowych o grubości drutu 1,8 mm, które nadają jej twardość H3 - twardy. Natomiast druga połowa jest utworzona z pianki wysokoelastycznej o poziomie twardości H2 i sprężyn o grubości drutu 1,6 mm, co daje twardość na poziomie średnim – H2.

TE AMO jest materacem dwustronnym, który po obydwóch stronach ma ten sam układ warstw gwarantując identyczne odczucia podczas użytkowania każdej strony.

TE AMO to materac stworzony z myślą o parach. Poza różnymi twardościami, duże znaczenie ma także wykorzystana formatka pocket, który podnosi standard wypoczynku podczas użytkowania materaca przez dwie osoby. Wszystko dzięki systemowi nie połączonych ze sobą sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, które uginają się każda z osobna pod wpływem nacisku ciała. Sprawia to, że drgania wywołane ruchem jednego użytkownika nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Partnerzy nie wybudzają się nawzajem poprzez zmiany pozycji snu w nocy oraz nie występuje efekt zapadania się lżejszej osoby w kierunku cięższej.


Dodatkowe informacje o materacu

Kategoria: Kieszeniowy – Pocket – 272 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Pocket
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Pianka Wysokoelastyczna HR
Grubość: 19 cm
Twardość: H2 - średni, H3 - twardy
Zalety: antyalergiczny, polecany dla par, dwustronny, zdejmowany pokrowiec
Warstwy: filc tapicerski, formatka pocket, pianka wysokoelastyczna HR
Gwarancja na materac: okres 10 lat.
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 4 dni / Czas wysyłki: do 5 dni


Wybrane właściwości materaca

Materiały o antyalergicznych właściwościachMateriały o antyalergicznych właściwościach

Idealny także dla parIdealny także dla par

Materac do użytku obustronnegoMaterac do użytku obustronnego

Każdy pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, aby umożliwić jego ściągnięcie i wyczyszczenieKażdy pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, aby umożliwić jego ściągnięcie i wyczyszczenie

Powierzchnia średniotwarda, polecana dla osób o wadze między 60 a 80 kgPowierzchnia średniotwarda, polecana dla osób o wadze między 60 a 80 kg

Powierzchnia twarda, polecana dla osób o wadze między 80 a 110 kgPowierzchnia twarda, polecana dla osób o wadze między 80 a 110 kg


Materace kieszeniowe Pocket to modele, w których na 1 metrze2 posłania znajdują się 272 sprężyny. Dzięki takiemu rozwiązaniu powierzchnia wykazuje się elastycznością punktową, co daje gwarancję komfortowego i zdrowego snu, bez względu na to, czy użytkownik śpi sam, czy materac służy dwóm osobom. Walcowate sprężyny zamknięte są w pojedynczych kieszonkach, uginają się indywidualnie, dzięki czemu dopasowują się do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Ruchy jednej z osób nie przenoszą się na stronę partnera i nie zakłócają snu.


Materace Sleep o'clock - spokojny sen dla całej rodziny

Sleep o’clock to nowa marka materaców, pościeli i łóżek, czyli wszystkiego, czego potrzebujesz, aby się wyspać, wypocząć i nabrać energii do walki z kolejnymi wyzwaniami. Wyróżnia nas podejście do kwestii snu – inni traktują to jako prostą czynność, a my wiemy, że tak nie jest.

Dostarczymy Ci więcej, niż tylko łóżko, materac czy pościel – dostarczymy Ci spokojny sen, który pozwoli Ci z entuzjazmem zmierzyć się z kolejnym dniem. Jesteśmy w całości polską firmą, sprzedajemy wyroby, których jakości jesteśmy pewni. Ofertę przygotowaliśmy tak, abyś znalazł idealne miejsce do snu dla siebie i swoich najbliższych, wystarczy, że się rozejrzysz.

Sleep o’clock to innowacyjne podejście do kwestii snu: na naszym materacu nie tylko się prześpisz, ale na nim naprawdę wypoczniesz.

Spot reklamowy

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Interesujące artykuły