0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac kieszeniowy multipocket FRANCESCA sleep o'clock

materac kieszeniowy multipocket FRANCESCA sleep o'clock

cena od:
1 189,00 zł

(W magazynie)

 • materac multipocket FRANCESCA sleep o'clock materac multipocket FRANCESCA sleep o'clock
 • materac multipocket FRANCESCA sleep o'clock - opis warstw materaca materac multipocket FRANCESCA sleep o'clock - opis warstw materaca

materac kieszeniowy multipocket FRANCESCA sleep o'clock

kolekcja LOVE kolekcja SINGLE kolekcja PREMIUM COMFORT

Kategoria: Kieszeniowy – Multipocket – 508 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Multipocket
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Pianka Termoelastyczna
Grubość: 24 cm
Twardość: H2 - średni
Zalety: 7 stref twardości, antyalergiczny, ortopedyczny, polecany dla par, wyjątkowo przytulny
Warstwy: filc tapicerski, formatka multipocket, pianka termoelastyczna
Gwarancja na materac: okres 5 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 10 dni / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

cena od:
1 189,00 zł
 
cena od:
1 189,00 zł

Szczegóły

FRANCESCA to materac z grupy multipocket, składający się głównie z formatki multipocket w ilości sprężyn kieszeniowych: 508 sztuk sprężyn na m2 materaca i dodatkowej warstwy pianki termoelastycznej umieszczonej po obydwóch stronach materaca. FRANCESCA jako materac multipocket jest niesamowicie wygodny i dopasowany. Wygodę użytkowania zapewnia elastyczność punktowa osiągnięta dzięki formatce multipocket. Sprężyny zostały umieszczone w osobnych kieszonkach, co skutkuje uginaniem się materaca tylko w miejscach nacisku. Materac zapada się głębiej w miejscu ucisku cięższych partii ciała człowieka, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtów sylwetki i zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Ponadto sprężyny zostały ułożone w systemie 7 stref twardości, czyli twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka. Dodatkowa obustronna warstwa pianki termoelastycznej z pamięcią sprawia, że materac posiada właściwości ortopedyczne i jest polecany także osobom narzekającym na bóle kręgosłupa. Pianka ta, dzięki reakcji na ciepło ciała redukuje uciski i rozluźnia mięśnie poprzez idealne dopasowanie się do sylwetki i odwzorowanie jej kształtów oraz pozycji snu. Podczas wypoczynku na piance termoelastycznej nasze ciało się relaksuje, a my odczuwamy niezwykłe otulenie.

FRANCESCA jest materacem dwustronnym o średnim poziomie twardości, który po obydwóch stronach posiada warstwę pianki termoelastycznej.

Materace multipocket są wyjątkowo wygodne i sprawdzają się tak samo dobrze u osób śpiących pojedynczo jak i u par. Wszystko to za sprawą nie połączonych ze sobą sprężyn, które zostały umieszczone w osobnych kieszonkach, dzięki czemu uginają się każda z osobna, pod wpływem nacisku ciała. Taki układ sprężyn kieszeniowych powoduje, że ruchy jednej osoby nie są odczuwane przez partnera. Materac FRANCESCA, dzięki dodatkowej piance termoelastycznej sprawdzi się w wersji dwuosobowej, ponieważ pianka ta doskonale amortyzuje ruchy użytkowników. Śpiąc na piance termoelastycznej również rzadziej zmieniamy pozycję snu, co ma spore znaczenie podczas odpoczynku we dwoje.

Jesteś zainteresowany tym materacem, ale wolisz twardsze powierzchnie? Poznaj materac mulitpocket FEDERICO, który dzięki dodatkowym warstwom maty kokosowej jest twardy!

 1. jest super! recenzja dodana przez dominika w dniu 31.03.2018
  Ocena

  spi się mega wygodnie

 2. fajny materac z pianką termoelastyczną recenzja dodana przez Asia w dniu 19.05.2016
  Ocena

  Jestem bardzo zadowolona, a zarazem w szoku, jak pianka termoelastyczna jest milutka. Faktycznie, się dopasowuje do kształtów ciała idealnie i czuję jak się, w nią zatapiam. Bardzo miły materac, kontakt ze sklepem ok.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena