0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac luxpocket PEDRO sleep o'clock

materac kieszeniowy luxpocket PEDRO sleep o'clock 160x200

3 559,00 zł

(W magazynie)

 • materac luxpocket PEDRO sleep o'clock materac luxpocket PEDRO sleep o'clock
 • materac luxpocket PEDRO sleep o'clock - opis warstw materaca materac luxpocket PEDRO sleep o'clock - opis warstw materaca

materac kieszeniowy luxpocket PEDRO sleep o'clock 160x200

kolekcja LOVE kolekcja PREMIUM COMFORT kolekcja SINGLE

Kategoria: Kieszeniowy – Luxpocket– 1000 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Luxpocket
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Pianka Wysokoelastyczna HR i Jednostronna Mata Kokosowa
Grubość: 21 cm
Twardość: H2 - średni, H3 - twardy
Zalety: 7 stref twardości, antyalergiczny, najwyższy komfort, polecany dla par
Warstwy: filc tapicerski, formatka luxpocket, mata kokosowa, pianka wysokoelastyczna HR
Gwarancja na materac: okres 5 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 10 dni / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

3 559,00 zł
więcej informacji o pokrowcach
 
3 559,00 zł

Szczegóły

Materace z formatką luxpocket są najbardziej ekskluzywnymi i komfortowymi produktami spośród materacy kieszeniowych. Formatka Luxpocket posiada aż 1000 sztuk sprężyn na m2 materaca! Przy takiej ilości sprężyn, umieszczonych każda w osobnej kieszonce, materac zyskuje bardzo wysoką elastyczność punktową, a zatem bardzo dużą ilość punktów podparcia ciała. Zamknięcie sprężyn w osobnych kieszonkach sprawia, że każda ugina się indywidualnie pod naciskiem ciała. Materac zapada się głębiej w miejscu ucisku cięższych partii ciała człowieka, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtów sylwetki i zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Ponadto sprężyny zostały ułożone w systemie 7 stref twardości, czyli twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka. PEDRO to materac o dwóch stopniach twardości, posiadający obustronną warstwę  pianki wysokoelastycznej HR i dodatkowy wkład utwardzającej maty kokosowej po jednej stronie. Zastosowana w materacu obustronna  Pianka Wysokoelastyczna HR charakteryzuje się wysoką sprężystością i wytrzymałością, dzięki czemu jest odporna na odkształcenia. Pianka ta jest materiałem przewiewnym, o dobrej cyrkulacji powietrza, antyalergicznym. Dodatkowa warstwa maty kokosowej utwardza jedną ze stron materaca do poziomu H3, a także zapobiega jego zapadaniu się. Mata kokosowa zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, bardzo dobrze odprowadzając wilgoć i zachowując odpowiedni standard higieny w materacu.

PEDRO jest materacem dwustronnym, 2w1, o dwóch stopniach twardości. Jedna strona materaca posiada średni stopień twardości H2, dzięki piance  wysokoelastycznej HR. Natomiast druga strona utwardzona matą kokosową jest zaliczana do powierzchni twardych H3.

Kolekcja ekskluzywnych materacy z formatką luxpocket jest idealna i dla singli i dla par. W przypadku snu na jednym materacu we dwie osoby, produkty z formatką luxpocket sprawdzą się doskonale. Partnerzy nie wybudzają się nawzajem poprzez zmiany pozycji snu w nocy, a ich ruchy nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Nie występuje także efekt zapadania się lżejszej osoby w kierunku cięższej, a to wszystko dzięki systemowi nie połączonych ze sobą sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, które uginają się każda z osobna pod wpływem nacisku ciała.

 1. funkcjonalny recenzja dodana przez Dorota w dniu 20.12.2017
  Ocena

  Jestem zadowolona z wyboru. Jeśli mam porównać obydwie strony, to ta średnia dla mnie jest wygodniejsza i ją użytkuję, po tej stronie materac dobrze układa się pod ciałem. Ze strony twardej nie korzystam, chyba mam na nią jednak za małą wagę.

 2. O.K. recenzja dodana przez Saba w dniu 05.09.2017
  Ocena

  troche sie na niego czeka, ale warto bo bardzo wygodny

 3. Polecam recenzja dodana przez KEV w dniu 06.03.2017
  Ocena

  Polecam, bardzo komfortowy.

 4. IDEALNY!! recenzja dodana przez Antek w dniu 17.02.2017
  Ocena

  Przed zakupem miałem wątpliwości, czy różnica w ilości sprężyn jest odczuwalna podczas snu. Materac jest dość drogi ale ma 1000 sprężyn, a te co mają ich 508 są tańsze. Jednak chciałem naprawdę bardzo dobry i wygodny materac więc kupiłem model Pedro. Jest to materac IDEALNY, nie zawiodłem się. Jest bardzo komfortowy, wygodny, super się na nim śpi. Materac ma dwie twardości i jak dla mnie obydwie są wygodne, ogólnie materac godny polecenia!

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena