0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac kieszeniowy luxpocket LOLA sleep o'clock

materac kieszeniowy luxpocket LOLA sleep o'clock

cena od:
1 769,00 zł

(W magazynie)

 • materac luxpocket LOLA sleep o'clock materac luxpocket LOLA sleep o'clock
 • materac luxpocket LOLA sleep o'clock - opis warstw materaca materac luxpocket LOLA sleep o'clock - opis warstw materaca

materac kieszeniowy luxpocket LOLA sleep o'clock

kolekcja LOVE kolekcja SINGLE kolekcja PREMIUM COMFORT

Kategoria: Kieszeniowy – Luxpocket– 1000 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Luxpocket
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Pianka Wysokoelastyczna HR
Grubość: 21 cm
Twardość: H2 - średni
Zalety: 7 stref twardości, antyalergiczny, najwyższy komfort, ortopedyczny, polecany dla par
Warstwy: filc tapicerski, formatka luxpocket, pianka wysokoelastyczna HR
Gwarancja na materac: okres 5 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 10 dni / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

cena od:
1 769,00 zł
 
cena od:
1 769,00 zł

Szczegóły

Materace z formatką luxpocket są najbardziej ekskluzywnymi i komfortowymi produktami spośród materacy kieszeniowych. Formatka Luxpocket posiada aż 1000 sztuk sprężyn na m2 materaca! Przy takiej ilości sprężyn, umieszczonych każda w osobnej kieszonce, materac zyskuje bardzo wysoką elastyczność punktową i bardzo dużą ilość punktów podparcia ciała. Zamknięcie sprężyn w osobnych kieszonkach sprawia, że każda ugina się indywidualnie pod naciskiem ciała. Materac zapada się głębiej w miejscu ucisku cięższych partii ciała człowieka, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtów sylwetki i zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Ponadto sprężyny zostały ułożone w systemie 7 stref twardości, czyli twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka. LOLA posiada po obydwóch stronach dodatkową warstwę pianki wysokoelastycznej HR, która w połączeniu z systemem niezależnie od siebie pracujących sprężyn zapewnia punktowe dopasowanie do sylwetki. Pianka HR, dzięki swojej mocno porowatej strukturze charakteryzuje się dobrą cyrkulacją powietrza, odprowadzaniem wilgoci i przewiewnością. Jest materiałem bardzo elastycznym, dobrze dopasowującym się do sylwetki, a także niezwykle sprężystym, który szybko reaguje na zmianę pozycji spania.

LOLA jest materacem dwustronnym o średnim poziomie twardości, który po obydwóch stronach posiada warstwę pianki wysokoelastycznej HR.

Kolekcja ekskluzywnych materacy z formatką luxpocket jest idealna i dla singli i dla par. W przypadku snu na jednym materacu we dwie osoby, produkty z formatką luxpocket sprawdzą się doskonale. Partnerzy nie wybudzają się nawzajem poprzez zmiany pozycji snu w nocy, a ich ruchy nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Nie występuje także efekt zapadania się lżejszej osoby w kierunku cięższej, a to wszystko dzięki systemowi nie połączonych ze sobą sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, które uginają się każda z osobna pod wpływem nacisku ciała. Materac LOLA, dzięki dodatkowej piance HR sprawdzi się w wersji dwuosobowej, ponieważ pianka ta doskonale amortyzuje drgania wywołane zmianą pozycji snu przez użytkowników.

 1. polecam recenzja dodana przez Marta w dniu 28.02.2018
  Ocena

  niesamowicie wygodny materac!

 2. my jestesmy zadowoleni recenzja dodana przez Bazylia w dniu 07.09.2017
  Ocena

  wygodny, pokrowiec delikatny. Polecamy

 3. ok recenzja dodana przez Paweł w dniu 17.03.2017
  Ocena

  Od początku kusił mnie ten materac. Jedynie długi czas oczekiwania na niego podany w opisie (do 15 dni) mnie trochę zniechęcał, gdzie na inne modele czeka się tylko kilka dni. Jednak bardzo duża ilość sprężyn kieszeniowych mnie przekonała i poczekałem. Materac faktycznie przyszedł gdzieś po 10 dniach i jestem zadowolony, że byłem cierpliwy i na niego poczekałem. Materac jest świetny pod każdym względem, jakość bardzo dobra, a wygodna nie do porównania z moim starym łóżkiem.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena