0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac lateksowy COCONUT sleep o'clock 160x200

materac lateksowy COCONUT sleep o'clock 160x200

2 679,00 zł

(W magazynie)

 • materac lateksowy COCONUT sleep o'clock materac lateksowy COCONUT sleep o'clock
 • materac lateksowy COCONUT sleep o'clock - opis warstw materaca materac lateksowy COCONUT sleep o'clock - opis warstw materaca

materac lateksowy COCONUT sleep o'clock 160x200

kolekcja LOVE kolekcja SINGLE kolekcja PREMIUM COMFORT

Kategoria: Piankowy - Lateksowy
Baza materaca: Pianka Lateksowa
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Mata Kokosowa
Grubość: 18 cm
Twardość: H3 - twardy
Zalety: 7 stref twardości, antyalergiczny, antygrzybiczny, ortopedyczny, polecany dla par
Warstwy: mata kokosowa, pianka lateksowa
Gwarancja na materac: okres 5 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 30 dni / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

2 679,00 zł
więcej informacji o pokrowcach
 
2 679,00 zł

Szczegóły

COCONUT jest materacem zbudowanym z pianki lateksowej, którą obustronnie utwardza warstwa maty kokosowej. Materace lateksowe idealnie dopasowują się sylwetki, bardzo dobrze podpierając kręgosłup i niwelując naciski, dzięki czemu posiadają właściwości ortopedyczne. Są niesamowicie sprężyste i elastyczne, a ich reakcja na zmianę pozycji snu jest błyskawiczna, co powoduje ciągłe, dokładne podparcie ciała. Ponadto, aby jeszcze zwiększyć komfort wypoczynku, COCONUT posiada podział na 7 stref twardości, co oznacza, że twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka. Materace z pianki lateksowej są szczególnie polecane alergikom ze względu na swoje wysokie antyalergiczne oraz antygrzybiczne właściwości i wysoki standard higieny. Pianka lateksowa charakteryzuje się ograniczonym ryzykiem na występowanie pleśni, a także zapobiega gromadzeniu się roztoczy. Kolejna zaleta to dobra cyrkulacja powietrza, a także zwiększona przewiewność uzyskana pionowymi nacięciami na powierzchni materaca. Materace lateksowe są bardzo wytrzymałe i odporne odkształcenia. COCONUT posiada dodatkową warstwę utwardzającej maty kokosowej po obydwóch stronach, która nadaje mu stopień twardości H3 i zapobiega jego zapadaniu się. Mata kokosowa zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, bardzo dobrze odprowadzając wilgoć i zachowując odpowiedni standard higieny w materacu.

Jako że, COCONUT jest materacem lateksowym, posiadającym wysoki stopień elastyczności punktowej, odpowiadającej za świetne dopasowanie do kształtów ciała, sprawdzi się idealnie zarówno u osób śpiących samotnie jak i par. Ponadto, pianka lateksowa nie przenosi ruchów jednej osoby na całą powierzchnię materaca, amortyzując je, dzięki czemu pary mogą cieszyć się spokojnym snem, bez wybudzeń.

 1. ok recenzja dodana przez Monika w dniu 25.07.2017
  Ocena

  Śpi się super, bez zapadania.

 2. bardzo dobra recenzja dodana przez Paweł w dniu 21.02.2017
  Ocena

  Materac lateksowy z kokosem taki jaki chciałem. Dobra twardość, wygodny.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena