0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac kieszeniowy pocket VALENTIN sleep o'clock

materac kieszeniowy pocket VALENTIN sleep o'clock

cena od:
519,00 zł

(W magazynie)

 • materac kieszeniowy VALENTIN sleep o'clock materac kieszeniowy VALENTIN sleep o'clock
 • materac kieszeniowy VALENTIN sleep o'clock - opis warstw materaca materac kieszeniowy VALENTIN sleep o'clock - opis warstw materaca

materac kieszeniowy pocket VALENTIN sleep o'clock

kolekcja LOVE kolekcja SINGLE kolekcja BASIC

Kategoria: Kieszeniowy – Pocket – 272 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Pocket
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Pianka Wysokoelastyczna HR
Grubość: 19 cm
Twardość: H3 - twardy
Zalety: antyalergiczny, polecany dla par, wyjątkowo sprężysty
Warstwy: filc tapicerski, formatka pocket, pianka wysokoelastyczna HR
Gwarancja na materac: okres 10 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 4 dni / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

cena od:
519,00 zł
 
cena od:
519,00 zł

Szczegóły

VALENTIN to materac z grupy pocket, składający się głównie z formatki pocket w ilości sprężyn kieszeniowych 272 sprężyny na m2 materaca i dodatkowej warstwy pianki wysokoelastycznej HR o twardości na poziomie H3, umieszczonej po obydwóch stronach. Wygodę użytkowania zapewnia elastyczność punktowa osiągnięta dzięki formatce pocket. Sprężyny zostały umieszczone w osobnych kieszonkach, co skutkuje uginaniem się materaca tylko w miejscach nacisku. Materac zapada się głębiej w miejscu ucisku cięższych partii ciała człowieka, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtów sylwetki i zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Dodatkowa obustronna warstwa pianki wyskoelastycznej HR w połączeniu z systemem niezależnie od siebie pracujących sprężyn zapewnia punktowe dopasowanie do sylwetki. Pianka ta ma podwyższony stopień twardości do poziomu H3. Jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na odkształcenia. Dzięki swojej mocno porowatej strukturze charakteryzuje się doskonałą elastycznością punktowa, dobrą cyrkulacją powietrza, odprowadzaniem wilgoci i przewiewnością. Ponadto jest także materiałem bardzo sprężystym, który dzięki elastyczności punktowej i natychmiastowej reakcji na zmianę pozycji snu dobrze dopasowuje się do sylwetki. Dzięki temu tworzy świetne podparcie dla kręgosłupa utrzymując go w prawidłowej pozycji.

VALENTIN jest materacem dwustronnym, który po obydwóch stronach ma ten sam układ warstw gwarantując identyczne odczucie twardości na poziomie – H3 podczas użytkowania każdej strony.

Seria materacy kieszeniowych jest idealna i dla singli i dla par. W przypadku snu na jednym materacu we dwie osoby, produkty z formatką pocket znacząco poprawiają standard wypoczynku. Wszystko dzięki systemowi nie połączonych ze sobą sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, które uginają się każda z osobna pod wpływem nacisku ciała. Sprawia to, że drgania wywołane ruchem jednego użytkownika nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Partnerzy nie wybudzają się nawzajem poprzez zmiany pozycji snu w nocy oraz nie występuje efekt zapadania się lżejszej osoby w kierunku cięższej.

Chciałbyś aby Twój materac VALENTIN miał niższy stopień twardości H2? Sprawdź materac VALENTINA z tą opcją!

 1. starannie zrobiony recenzja dodana przez dariusz w dniu 06.02.2018
  Ocena

  sprezyny nie skrzypia i nie trzeszcza, a materac nie smierdzial po rozpakowaniu dlatego polecam!

 2. Wygodny i ciężki. recenzja dodana przez Ares w dniu 16.05.2017
  Ocena

  Wygodny, ale nie było informacji, że jest tak ciężki. Po prostu żeby go obrócić to trzeba dwie osoby.

 3. Twardy ale nie uciska! :) recenzja dodana przez Vi w dniu 19.01.2017
  Ocena

  Długo szukałam materaca twardego, żeby się nie zapadać, ale większość jest utwardzana matą kokosową i takie dla mnie są za twarde i odczuwałam na nich uciski. Ten materac nie ma żadnych mat, a jest twardy, ale tak idealnie twardy :) Fajnie się na nim śpi, nie odczuwam ucisków, sprężyny dopasowują się do mnie i mnie podpierają w świetny sposób :) jestem zadowolona :)

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena