0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac kieszeniowy pocket TE AMO sleep o'clock 160x200

materac kieszeniowy pocket TE AMO sleep o'clock 160x200

1 169,00 zł

(W magazynie)

 • materac kieszeniowy TE AMO sleep o'clock materac kieszeniowy TE AMO sleep o'clock
 • materac kieszeniowy TE AMO sleep o'clock - opis warstw materaca materac kieszeniowy TE AMO sleep o'clock - opis warstw materaca

materac kieszeniowy pocket TE AMO sleep o'clock 160x200

kolekcja LOVE kolekcja BASIC kolekcja PREMIUM COMFORT

Kategoria: Kieszeniowy – Pocket – 272 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Pocket
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Pianka Wysokoelastyczna HR
Grubość: 19 cm
Twardość: H2 - średni, H3 - twardy
Zalety: antyalergiczny, STWORZONY SPECJALNIE DLA PAR
Warstwy: filc tapicerski, formatka pocket, pianka wysokoelastyczna HR
Gwarancja na materac: okres 10 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 4 dni / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

1 169,00 zł
więcej informacji o pokrowcach
 
1 169,00 zł

Szczegóły

TE AMO to materac stworzony specjalnie dla PAR. Tworzą go dwa osobne materace, o dwóch różnych poziomach twardości, dla komfortu i wygody dwóch osób o różnych potrzebach! Teraz możecie cieszyć się jednym materacem, o różnych twardościach bez tak zwanej „dziury”, która występuje na środku łóżka między dwoma osobnymi materacami. Główną zaletą są różne poziomy twardości na każdej połowie materaca - twardy i średni, co ma szczególne znaczenie, gdy partnerzy mają znaczną różnicę wagi lub preferencje dotyczące twardości. Ponadto główna warstwa materaca to system pocket, czyli sprężyny, które są zapakowane w osobne kieszonki. Taka budowa sprawia, że każda sprężyna ugina się indywidualnie tylko w miejscach nacisku ciała, bardzo dobrze dopasowując się do konkretnej sylwetki. Ciężar jednej osoby nie wpływa na komfort snu drugiej, lżejsza osoba nie będzie „się staczała” w kierunku tej o większej wadze. Ponadto pianka HR amortyzuje ruchy, dzięki czemu partnerzy nie wybudzają się podczas zmiany pozycji snu przez jednego z nich. Pianka wysokoelastyczna HR w połączeniu z systemem niezależnie od siebie pracujących sprężyn zapewnia punktowe dopasowanie do sylwetki. Pianka ta jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na odkształcenia. Dzięki swojej mocno porowatej strukturze charakteryzuje się doskonałą elastycznością punktowa, dobrą cyrkulacją powietrza, odprowadzaniem wilgoci i przewiewnością. Ponadto jest także materiałem bardzo sprężystym, który dzięki elastyczności punktowej i natychmiastowej reakcji na zmianę pozycji snu dobrze dopasowuje się do sylwetki. Dzięki temu tworzy świetne podparcie dla kręgosłupa utrzymując go w prawidłowej pozycji.

Za różne poziomy twardości odpowiadają dwie rzeczy: Na jednej połowie materaca użyto pianki wysokoelastycznej o poziomie twardości H3 i sprężyn kieszeniowych o grubości drutu 1,8 mm, które nadają jej twardość H3 - twardy. Natomiast druga połowa jest utworzona z pianki wysokoelastycznej o poziomie twardości H2 i sprężyn o grubości drutu 1,6 mm, co daje twardość na poziomie średnim – H2.

TE AMO jest materacem dwustronnym, który po obydwóch stronach ma ten sam układ warstw gwarantując identyczne odczucia podczas użytkowania każdej strony.

TE AMO to materac stworzony z myślą o parach. Poza różnymi twardościami, duże znaczenie ma także wykorzystana formatka pocket, który podnosi standard wypoczynku podczas użytkowania materaca przez dwie osoby. Wszystko dzięki systemowi nie połączonych ze sobą sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, które uginają się każda z osobna pod wpływem nacisku ciała. Sprawia to, że drgania wywołane ruchem jednego użytkownika nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Partnerzy nie wybudzają się nawzajem poprzez zmiany pozycji snu w nocy oraz nie występuje efekt zapadania się lżejszej osoby w kierunku cięższej.

 1. ok recenzja dodana przez jacek w dniu 12.01.2018
  Ocena

  na pewno funkcjonalny, wygodny tez, ale myslalem, że trochę szybciej do mnie dotrze.

 2. POLECAMY recenzja dodana przez CZAREK w dniu 08.12.2017
  Ocena

  POLECAMY

 3. bardzo dobrze recenzja dodana przez Sky w dniu 21.11.2017
  Ocena

  Materac jak i zakup pomyślne.

 4. Obydwoje jesteśmy zadowoleni. recenzja dodana przez Paweł w dniu 17.07.2017
  Ocena

  Obydwoje jesteśmy zadowoleni.

 5. ogólnie ok recenzja dodana przez R&R w dniu 29.03.2017
  Ocena

  ogólnie ok, wygodny ale ma dość sporą wagę - ciężko się go obraca na drugą stronę.

 6. dobry kompromis recenzja dodana przez Hanka w dniu 11.03.2017
  Ocena

  Polecamy, każdy ma twardość jaka mu odpowiada. Ja śpię na połowię średnio-trwadej i jestem bardzo zadowolona. Mąż też nie narzeka.

 7. SUPER! recenzja dodana przez chudzinka malinka ;) w dniu 29.04.2016
  Ocena

  TAK TAK TAK! Mój chłopak to typowy „grubszy misio”, a ja jestem raczej chudsza. Mieliśmy problem bo nie chcieliśmy dwóch osobnych materacy, żeby nie było czuć między nimi przerwy. Też nie chciałam spać na twardym materacu bo takich nie lubię, a mój chłopak w miękkie się zapada. Ten materac TE AMO jest idealny. Ja sobie śpię na stronie średniej, a mój facet na tej twardej i każdy jest zadowolony :)

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena