0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac kieszeniowy pocket RODRIGO sleep o'clock

materac kieszeniowy pocket RODRIGO sleep o'clock

cena od:
729,00 zł

(W magazynie)

 • materac kieszeniowy RODRIGO sleep o'clock materac kieszeniowy RODRIGO sleep o'clock
 • materac kieszeniowy RODRIGO sleep o'clock - opis warstw materaca materac kieszeniowy RODRIGO sleep o'clock - opis warstw materaca

materac kieszeniowy pocket RODRIGO sleep o'clock

kolekcja LOVE kolekcja SINGLE kolekcja BASIC kolekcja 2in1 SUMMER/WINTER

Kategoria: Kieszeniowy – Pocket – 272 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Pocket i Pianka Poliuretanowa
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Mata Kokosowa i Owcza Wełna
Grubość: 17 cm
Twardość: H3 - twardy
Zalety: 7 stref twardości, antyalergiczny, opcja lato/zima, polecany dla par
Warstwy: filc tapicerski, formatka pocket, mata kokosowa, owcza wełna, pianka poliuretanowa
Gwarancja na materac: okres 10 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 1 dzień / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

cena od:
729,00 zł
 
cena od:
729,00 zł

Szczegóły

RODRIGO to materac z grupy pocket z dodatkową opcją lato/zima, składający się głównie z formatki pocket w ilości sprężyn kieszeniowych 272 sprężyny na m2 materaca, standardowej formatki z pianki poliuretanowej i dodatkowych warstw: obustronnej maty kokosowej i warstwy wełny owczej z jednej strony. Wygodę użytkowania zapewnia elastyczność punktowa osiągnięta dzięki formatce pocket. Sprężyny zostały umieszczone w osobnych kieszonkach, co skutkuje uginaniem się materaca tylko w miejscach nacisku. Materac zapada się głębiej w miejscu ucisku cięższych partii ciała człowieka, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtów sylwetki i zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Ponadto sprężyny zostały ułożone w systemie 7 stref twardości, czyli twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka. Dodatkowe warstwy maty kokosowej umieszczone po obydwóch stronach materaca mają na celu utwardzenie go do poziomu H3. Mata kokosowa dzięki swojej wysokiej przewiewności bardzo dobrze odprowadza wilgoć. Charakteryzuje się także dużą wytrzymałością i zapobiega odkształceniom materaca. Po jednej ze stron materaca umieszczono warstwę wełny owczej, która bardzo dobrze sprawdzi się w sezonie zimowym, miło ogrzewając ciało. Wełna owcza jest materiałem przewiewnym o właściwościach antyalergicznych.

RODRIGO jest materacem dwustronnym z opcją lato/zima, który po obydwóch stronach posiada utwardzającą warstwę maty kokosowej. Ponadto po jednej stronie zalecanej do użytkowania w okresie zimowym znajduje się warstwa wełny owczej.

Seria materacy kieszeniowych jest idealna i dla singli i dla par. W przypadku snu na jednym materacu we dwie osoby, produkty z formatką pocket znacząco poprawiają standard wypoczynku. Wszystko dzięki systemowi nie połączonych ze sobą sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, które uginają się każda z osobna pod wpływem nacisku ciała. Sprawia to, że drgania wywołane ruchem jednego użytkownika nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Partnerzy nie wybudzają się nawzajem poprzez zmiany pozycji snu w nocy oraz nie występuje efekt zapadania się lżejszej osoby w kierunku cięższej.

 1. + recenzja dodana przez Damian G. w dniu 16.02.2018
  Ocena

  +

 2. Całość ok. recenzja dodana przez Maciek w dniu 12.02.2018
  Ocena

  Dobry zakup dla cięższych osób tak jak ja.

 3. dobry zakup recenzja dodana przez snake w dniu 16.10.2017
  Ocena

  szukalem twardego materaca i wybralem ten. jest bardzo wygodny, bo sie w niego nie zapadam.

 4. Przyjemna zimowa strona recenzja dodana przez SMILE w dniu 29.12.2016
  Ocena

  Od dawna byłam zdecydowana na materac kieszeniowy i tak sobie szukałam fajnych funkcji. Wybrałam ten materac bo jest kieszeniowy i ma stronę zimową, a że właśnie mamy zimę to tylko mnie to przekonało do tej owczej wełny. Śpię już od miesiąca, oczywiście na stronie z owczą wełną i jestem zadowolona z zakupu.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena