0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac kieszeniowy pocket ISABEL sleep o'clock 160x200

materac kieszeniowy pocket ISABEL sleep o'clock 160x200

1 759,00 zł

(W magazynie)

 • materac kieszeniowy ISABEL sleep o'clock materac kieszeniowy ISABEL sleep o'clock
 • materac kieszeniowy ISABEL sleep o'clock - opis warstw materaca materac kieszeniowy ISABEL sleep o'clock - opis warstw materaca

materac kieszeniowy pocket ISABEL sleep o'clock 160x200

kolekcja LOVE kolekcja SINGLE kolekcja BASIC kolekcja 2in1 SUMMER/WINTER

Kategoria: Kieszeniowy – Pocket – 272 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Pocket
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Pianka Lateksowa i Owcza Wełna
Grubość: 22 cm
Twardość: H2 - średni
Zalety: 3 strefy twardości pianki lateksowej, 7 stref twardości, antyalergiczny, opcja lato/zima, polecany dla par, wysoka higiena dzięki piance lateksowej
Warstwy: filc tapicerski, formatka pocket, owcza wełna, pianka lateksowa
Gwarancja na materac: okres 10 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 1 dzień / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

1 759,00 zł
więcej informacji o pokrowcach
 
1 759,00 zł

Szczegóły

ISABEL to niezwykle komfortowy materac z grupy pocket z dodatkową opcją lato/zima. ISABEL składa się głównie z formatki pocket w ilości sprężyn kieszeniowych 272 sprężyny na m2 materaca, dodatkowej warstwy pianki lateksowej umieszczonej po obydwóch stronach materaca oraz warstwy wełny owczej z jednej strony. Takie połączenie sprawia, że ISABEL zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa i odpowiednie dopasowanie do sylwetki. Wygodę użytkowania zapewnia elastyczność punktowa osiągnięta dzięki formatce pocket. Sprężyny zostały umieszczone w osobnych kieszonkach, co skutkuje uginaniem się materaca tylko w miejscach nacisku. Materac zapada się głębiej w miejscu ucisku cięższych partii ciała człowieka, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtów sylwetki i zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Ponadto sprężyny zostały ułożone w systemie 7 stref twardości, czyli twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka. Dodatkowa obustronna warstwa pianki lateksowej zapewnia wysoki komfort snu i bardzo dobre podparcie kręgosłupa, dzięki punktowemu dopasowaniu się do sylwetki, a także podziałowi na 3 strefy twardości. Jest materiałem elastycznym i trwałym o właściwościach antyalergicznych i antygrzybicznych, ograniczających występowanie pleśni i roztoczy. Po jednej ze stron materaca umieszczono warstwę wełny owczej, która bardzo dobrze sprawdzi się w sezonie zimowym, miło ogrzewając ciało. Wełna owcza jest materiałem przewiewnym o właściwościach antyalergicznych.

ISABEL jest materacem dwustronnym z opcją lato/zima, który po obydwóch stronach posiada warstwę pianki lateksowej, odpowiadającej za elastyczność podczas użytkowania każdej strony. Ponadto po jednej stronie zalecanej do użytkowania w okresie zimowym znajduje się warstwa wełny owczej.

Seria materacy kieszeniowych jest idealna i dla singli i dla par. W przypadku snu na jednym materacu we dwie osoby, produkty z formatką pocket znacząco poprawiają standard wypoczynku. Wszystko dzięki systemowi nie połączonych ze sobą sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, które uginają się każda z osobna pod wpływem nacisku ciała. Sprawia to, że drgania wywołane ruchem jednego użytkownika nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Partnerzy nie wybudzają się nawzajem poprzez zmiany pozycji snu w nocy oraz nie występuje efekt zapadania się lżejszej osoby w kierunku cięższej.

 1. EXTRA MATERAC! recenzja dodana przez ULA900 w dniu 06.10.2017
  Ocena

  WYGODNY JAK TO KIESZENIOWE, JESZCZE TEN LATEKS ROBI SWOJE. STRONA Z OWCZA WELNA IDEALNA NA TA PORE ROKU!

 2. bardzo dobrze recenzja dodana przez Klaudia w dniu 06.03.2017
  Ocena

  Wszystko w porządku!

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena