0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac kieszeniowy pocket DOLORES sleep o'clock 160x200

materac kieszeniowy pocket DOLORES sleep o'clock 160x200

1 549,00 zł

(W magazynie)

 • materac kieszeniowy DOLORES sleep o'clock materac kieszeniowy DOLORES sleep o'clock
 • materac kieszeniowy DOLORES sleep o'clock - opis warstw materaca materac kieszeniowy DOLORES sleep o'clock - opis warstw materaca

materac kieszeniowy pocket DOLORES sleep o'clock 160x200

kolekcja LOVE kolekcja SINGLE kolekcja BASIC

Kategoria: Kieszeniowy – Pocket – 272 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Pocket
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Pianka Lateksowa
Grubość: 20 cm
Twardość: H2 - średni
Zalety: 3 strefy twardości pianki lateksowej, 7 stref twardości, antyalergiczny, antygrzybiczny, polecany dla par, wysoka higiena dzięki piance lateksowej
Warstwy: filc tapicerski, formatka pocket, pianka lateksowa
Gwarancja na materac: okres 10 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 1 dzień / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

1 549,00 zł
więcej informacji o pokrowcach
 
1 549,00 zł

Szczegóły

DOLORES to niezwykle komfortowy materac z grupy pocket, który posiada właściwości ortopedyczne, antyalergiczne i jest bardzo wygodny. To wszystko dzięki połączeniu formatki pocket z warstwami pianki lateksowej, które są dostępne po obydwóch stronach materaca! DOLORES składa się głównie z formatki pocket w ilości sprężyn kieszeniowych 272 sprężyny na m2 materaca i dodatkowej warstwy pianki lateksowej umieszczonej po obydwóch stronach materaca. Takie połączenie sprawia, że DOLORES zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa i odpowiednie dopasowanie do sylwetki. Za jego elastyczność punktową odpowiada formatka pocket, dzięki której ciało zyskuje wiele punktów podparcia. Sprężyny umieszczone zostały w osobnych kieszonkach, dzięki czemu pracują oddzielnie i uginają się pojedynczo, tylko w miejscach nacisku. Ponadto zostały one ułożone w systemie 7 stref twardości, czyli twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka. Dodatkowa obustronna warstwa pianki lateksowej zapewnia wysoki komfort snu i bardzo dobre podparcie kręgosłupa, dzięki punktowemu dopasowaniu się do sylwetki, a także podziałowi na 3 strefy twardości. Jest materiałem elastycznym i trwałym o właściwościach antyalergicznych i antygrzybicznych, ograniczających występowanie pleśni i roztoczy.

DOLORES jest materacem dwustronnym o średnim poziomie twardości.

Seria materacy kieszeniowych jest idealna i dla singli i dla par. W przypadku snu na jednym materacu we dwie osoby, produkty z formatką pocket znacząco poprawiają standard wypoczynku. Wszystko dzięki systemowi nie połączonych ze sobą sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, które uginają się każda z osobna pod wpływem nacisku ciała. Sprawia to, że drgania wywołane ruchem jednego użytkownika nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Partnerzy nie wybudzają się nawzajem poprzez zmiany pozycji snu w nocy oraz nie występuje efekt zapadania się lżejszej osoby w kierunku cięższej. Ponadto pianka lateksowa bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów sylwetki wytłumiając ruchy partnerów.

Chciałbyś aby Twój materac DOLORES miał dodatkową opcję lato/zima dzięki dodatkowej warstwie wełny owczej po jednej ze stron? Sprawdź materac ISABEL z tą opcją!

 1. oki recenzja dodana przez szymon75 w dniu 17.02.2018
  Ocena

  no po prostu idealny

 2. Bez problemow. recenzja dodana przez BOBI w dniu 22.08.2017
  Ocena

  Bez problemow.

 3. rewelacyjny recenzja dodana przez blu w dniu 02.06.2017
  Ocena

  nam odpowiada w 100%

 4. materac prawie jak materac lateksowy - polecam recenzja dodana przez Ola w dniu 28.03.2016
  Ocena

  Zawsze chciałam mieć materac lateksowy z uwagi na jego wygodę. Niestety mnie na taki tylko z pianki lateksowej nie stać, więc kupiłam materac sprężynowy kieszeniowy dolores co ma piankę lateksową po obydwóch stronach. I jestem super zadowolona. Leżąc na nim w sumie nie czuję żadnej różnicy niż na takim całym lateksowym, pewnie dlatego, że materace kieszeniowe też się uginają tak punktowo jak piankowe. A mi zależało właśnie, żeby uginał się tak tylko podczas nacisku. Dla mnie w tej chwili to nie warto dopłacać do takich samych piankowych, bo tutaj ma się podobny efekt z tym obłożeniem z pianki lateksowej.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena