0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac kieszeniowy pocket CLARA sleep o'clock 160x200

materac kieszeniowy pocket CLARA sleep o'clock 160x200

1 359,00 zł

(W magazynie)

  • materac kieszeniowy CLARA sleep o'clock materac kieszeniowy CLARA sleep o'clock
  • materac kieszeniowy CLARA sleep o'clock - opis warstw materaca materac kieszeniowy CLARA sleep o'clock - opis warstw materaca

materac kieszeniowy pocket CLARA sleep o'clock 160x200

kolekcja LOVE kolekcja SINGLE kolekcja BASIC

Kategoria: Kieszeniowy – Pocket – 272 sprężyny / m2 materaca
Baza materaca: Formatka Pocket i Pianka Poliuretanowa
Dodatkowe warstwy: Mata Kokosowa i Pianka Termoelastyczna
Grubość: 17 cm
Twardość: H2 - średni
Zalety: 7 stref twardości, antyalergiczny, ortopedyczny, polecany dla par
Warstwy: filc tapicerski, formatka pocket, mata kokosowa, pianka poliuretanowa, pianka termoelastyczna
Gwarancja na materac: okres 10 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 1 dzień / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

1 359,00 zł
więcej informacji o pokrowcach
 
1 359,00 zł

Szczegóły

CLARA to materac z grupy pocket, składający się głównie z formatki pocket w ilości sprężyn kieszeniowych 272 sprężyny na m2 materaca, standardowej formatki z pianki poliuretanowej i dwóch dodatkowych warstwy po jednej stronie – maty kokosowej i pianki termoelastycznej. Formatka pocket i warstwa pianki termoelastycznej sprawia, że CLARA bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała i świetnie podpiera kręgosłup. Dzięki formatce pocket, materac zyskuje elastyczność punktową, dającą wiele punktów podparcia ciała, co przekłada się na wysoki standard wypoczynku. Sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach, pracują oddzielnie i uginają się indywidualnie, tylko w miejscach nacisku. Ponadto zostały one ułożone w systemie 7 stref twardości, czyli twardość poszczególnych części materaca została specjalnie dopasowana do różnych części ciała człowieka. Po jednej stronie materaca znajdują się dwie warstwy dodatkowe, których połączenie jest idealne dla osób preferujących średnią twardość materaca. Dodatkowa warstwa maty kokosowej utwardza materac, a dodatkowa warstwa pianki termoelastycznej redukuje nacisk, dopasowując się do kształtu sylwetki i dając uczucie otulenia. Dzięki dodatkowi pianki termoelastycznej materac posiada właściwości ortopedyczne i jest polecany także dla osób narzekających na bóle pleców. Matka koksowa jak i pianka termoelastyczna są dobrymi materiałami dla alergików.

CLARA jest materacem dwustronnym 2w1, który po jednej stronie posiada dwie dodatkowe warstwy: matę kokosową i piankę termoelastyczną. Druga strona jest wyposażona w standardową piankę poliuretanową.

Seria materacy kieszeniowych jest idealna i dla singli i dla par. W przypadku snu na jednym materacu we dwie osoby, produkty z formatką pocket znacząco poprawiają standard wypoczynku. Wszystko dzięki systemowi nie połączonych ze sobą sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, które uginają się każda z osobna pod wpływem nacisku ciała. Sprawia to, że drgania wywołane ruchem jednego użytkownika nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca. Partnerzy nie wybudzają się nawzajem poprzez zmiany pozycji snu w nocy oraz nie występuje efekt zapadania się lżejszej osoby w kierunku cięższej. Dodatkowo materace kieszeniowe są ciche w użytkowaniu. Ponadto, pianka termoelastyczna dodatkowo amortyzuje ruchy partnerów. Śpiąc na piance termoelastycznej także rzadziej zmieniamy pozycję snu.

  1. ok recenzja dodana przez baristka :) w dniu 08.01.2018
    Ocena

    polecam materac, wszytko ok

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena