testuj przez 25 dni we własnym łóżku
zawsze darmowa wysyłka
materac wyprodukowany w Polsce
testuj przez 25 dni we własnym łóżku
zawsze darmowa wysyłka
materac wyprodukowany w Polsce

materac bonellowy SILVIO sleep o'clock

4.65/5
6 opinie
Ocena:
93% of 100
testuj przez 25 dni we własnym łóżku
zawsze darmowa wysyłka
materac wyprodukowany w Polsce

Grubość: 15 cm
Twardość: H2 - średni, H3 - twardy
Gwarancja: do 10 lat *
Czas produkcji: 3 dni / Czas wysyłki: od 1 do 6 dni

Już od 663,00 zł

więcej informacji o pokrowcach Sleep o'clock

Interesujące artykuły 10

materac bonellowy SILVIO sleep o'clock

SILVIO to materac bonellowy, składający się głównie z formatki bonell, standardowej formatki z pianki poliuretanowej i dodatkowej warstwy maty kokosowej po jednej stronie. SILVIO w której główny wkład to sprężyny bonellowe posiada elastyczność powierzchniową. Oznacza to, że siła oporu stawianego przez sprężyny jest zależna od ciężaru ciała, czyli im większa waga śpiącego, tym większy opór stawiają sprężyny. Jest to dość ważna zależność dla osób o większej masie ciała, ponieważ dzięki niej materac nie zapada się nawet przy dużym nacisku. Dodatkowo w SILVIO po jednej stronie znajduje się utwardzająca warstwa maty kokosowej, dzięki której materac jest polecany osobom ważącym powyżej 80 kg, a także tym, którzy lubią spać na twardych powierzchniach. Mata kokosowa dzięki swojej wysokiej przewiewności bardzo dobrze odprowadza wilgoć i jest antyalergiczna. Materace bonellowe najlepiej sprawdzają się u osób śpiących samotnie (single, nastolatki), ponieważ połączone ze sobą sprężyny, sprawiają, że ruchy jednej osoby będą odczuwane przez partnera. Połączenie sprężyn ma też bardzo dobre strony, dzięki niemu ciężar ciała i nacisk rozchodzi się na całą powierzchnię materaca, czego efektem jest dobra odporność na odkształcenia. Taki układ w połączeniu z dodatkową warstwą maty kokosowej, która posiada dużą wytrzymałość i także zapobiega odkształceniom czyni z SILVIO bardzo trwały i wytrzymały materac. SILVIO posiada bardzo dobrą przepuszczalność powietrza i jest antyalergiczna. Druga strona materaca jest wyposażona w najwyższej jakości piankę poliuretanową, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i wytrzymałością, dzięki czemu jest odporna na odkształcenia i bardzo dobrze podpiera sylwetkę. Pianka ta jest materiałem przewiewnym, o dobrej cyrkulacji powietrza, antyalergicznym.

SILVIO jest materacem dwustronnym 2w1, o dwóch stopniach twardości. Jedna strona materaca posiada stopień twardości średni, a druga za sprawą dodatkowej warstwie maty kokosowej jest twarda.


Dodatkowe informacje o materacu

Kategoria: Sprężynowy - bonellowy
Baza materaca: Formatka Bonell i Pianka Poliuretanowa
Dodatkowe warstwy: Mata Kokosowa
Grubość: 15 cm
Twardość: H2 - średni, H3 - twardy
Zalety: ekonomiczny, polecany singlom, dwustronny, zdejmowany pokrowiec
Warstwy: filc tapicerski, formatka bonell, mata kokosowa, pianka poliuretanowa
Gwarancja na materac: okres 10 lat.
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 1 dzień / Czas wysyłki: do 5 dni


Wybrane właściwości materaca

Materac zawiera utwardzającą matę kokosowąMaterac zawiera utwardzającą matę kokosową

Dobry współczynnik cena/jakośćDobry współczynnik cena/jakość

Materac do użytku obustronnegoMaterac do użytku obustronnego

Każdy pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, aby umożliwić jego ściągnięcie i wyczyszczenieKażdy pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, aby umożliwić jego ściągnięcie i wyczyszczenie

Powierzchnia średniotwarda, polecana dla osób o wadze między 60 a 80 kgPowierzchnia średniotwarda, polecana dla osób o wadze między 60 a 80 kg

Powierzchnia twarda, polecana dla osób o wadze między 80 a 110 kgPowierzchnia twarda, polecana dla osób o wadze między 80 a 110 kg


Materace bonellowe idealnie sprawdzają się użytkowane przez jedną osobę, bez względu czy jest to osoba tęższa czy starsze dziecko. System klepsydrowatych sprężyn, połączonych drutem, gwarantuje elastyczność powierzchniową, czyli zapobiega nadmiernemu zapadaniu się śpiącego. Pomimo niskiej ceny, materace te, dzięki niezwykle długiej żywotności, stanowią inwestycję na długie lata. Ochrona filcowa, wraz z warstwą komfortu wykonaną z pianek czy maty kokosowej, to gwarancja wygody użytkowania.


Materace Sleep o'clock - spokojny sen dla całej rodziny

Sleep o’clock to nowa marka materaców, pościeli i łóżek, czyli wszystkiego, czego potrzebujesz, aby się wyspać, wypocząć i nabrać energii do walki z kolejnymi wyzwaniami. Wyróżnia nas podejście do kwestii snu – inni traktują to jako prostą czynność, a my wiemy, że tak nie jest.

Dostarczymy Ci więcej, niż tylko łóżko, materac czy pościel – dostarczymy Ci spokojny sen, który pozwoli Ci z entuzjazmem zmierzyć się z kolejnym dniem. Jesteśmy w całości polską firmą, sprzedajemy wyroby, których jakości jesteśmy pewni. Ofertę przygotowaliśmy tak, abyś znalazł idealne miejsce do snu dla siebie i swoich najbliższych, wystarczy, że się rozejrzysz.

Sleep o’clock to innowacyjne podejście do kwestii snu: na naszym materacu nie tylko się prześpisz, ale na nim naprawdę wypoczniesz.

Spot reklamowy

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Interesujące artykuły