0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac bonellowy SILVIO sleep o'clock 90x200

materac bonellowy SILVIO sleep o'clock 90x200

449,00 zł

(W magazynie)

 • materac bonellowy SILVIO sleep o'clock materac bonellowy SILVIO sleep o'clock
 • materac bonellowy SILVIO sleep o'clock - opis warstw materaca materac bonellowy SILVIO sleep o'clock - opis warstw materaca

materac bonellowy SILVIO sleep o'clock 90x200

kolekcja SINGLE kolekcja BASIC

Kategoria: Sprężynowy - bonellowy
Baza materaca: Formatka Bonell i Pianka Poliuretanowa
Dodatkowe warstwy: Mata Kokosowa
Grubość: 15 cm
Twardość: H2 - średni, H3 - twardy
Zalety: antyalergiczny, ekonomiczny, odporny na odkształcenia, polecany osobom o większej masie ciała, polecany singlom
Warstwy: filc tapicerski, formatka bonell, mata kokosowa, pianka poliuretanowa
Gwarancja na materac: okres 10 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 1 dzień / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

449,00 zł
więcej informacji o pokrowcach
 
449,00 zł

Szczegóły

SILVIO to materac bonellowy, składający się głównie z formatki bonell, standardowej formatki z pianki poliuretanowej i dodatkowej warstwy maty kokosowej po jednej stronie. SILVIO w której główny wkład to sprężyny bonellowe posiada elastyczność powierzchniową. Oznacza to, że siła oporu stawianego przez sprężyny jest zależna od ciężaru ciała, czyli im większa waga śpiącego, tym większy opór stawiają sprężyny. Jest to dość ważna zależność dla osób o większej masie ciała, ponieważ dzięki niej materac nie zapada się nawet przy dużym nacisku. Dodatkowo w SILVIO po jednej stronie znajduje się utwardzająca warstwa maty kokosowej, dzięki której materac jest polecany osobom ważącym powyżej 80 kg, a także tym, którzy lubią spać na twardych powierzchniach. Mata kokosowa dzięki swojej wysokiej przewiewności bardzo dobrze odprowadza wilgoć i jest antyalergiczna. Materace bonellowe najlepiej sprawdzają się u osób śpiących samotnie (single, nastolatki), ponieważ połączone ze sobą sprężyny, sprawiają, że ruchy jednej osoby będą odczuwane przez partnera. Połączenie sprężyn ma też bardzo dobre strony, dzięki niemu ciężar ciała i nacisk rozchodzi się na całą powierzchnię materaca, czego efektem jest dobra odporność na odkształcenia. Taki układ w połączeniu z dodatkową warstwą maty kokosowej, która posiada dużą wytrzymałość i także zapobiega odkształceniom czyni z SILVIO bardzo trwały i wytrzymały materac. SILVIO posiada bardzo dobrą przepuszczalność powietrza i jest antyalergiczna. Druga strona materaca jest wyposażona w najwyższej jakości piankę poliuretanową, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i wytrzymałością, dzięki czemu jest odporna na odkształcenia i bardzo dobrze podpiera sylwetkę. Pianka ta jest materiałem przewiewnym, o dobrej cyrkulacji powietrza, antyalergicznym.

SILVIO jest materacem dwustronnym 2w1, o dwóch stopniach twardości. Jedna strona materaca posiada stopień twardości średni, a druga za sprawą dodatkowej warstwie maty kokosowej jest twarda.

 1. syn mowi ze "oki" recenzja dodana przez gabi w dniu 31.03.2018
  Ocena

  kupilismy naszemu nastoletniemu synowi, po miesiacu snu twierdzi ze jest "oki"

 2. . recenzja dodana przez Karolina w dniu 27.12.2017
  Ocena

  Kupiony jako materac gościnny, myślałam, że będzie gorszy, a nawet jestem zaskoczona jego jakością - dość solidnie wykonany.

 3. W porządku. recenzja dodana przez Krystyna w dniu 25.12.2017
  Ocena

  Córka zadowolona, więc wszytko w porządku.

 4. Polecam recenzja dodana przez Mariusz w dniu 05.03.2017
  Ocena

  Wygodny - polecam.

 5. wygodny, solidny i ciężki recenzja dodana przez łukasz w dniu 01.02.2017
  Ocena

  Śpię na nim już od 3 miesięcy i teraz mogę napisać porządną opinię. Materac ogólnie spełnił moje oczekiwania, jest bardzo wygodny. Obydwie strony są wygodne, chociaż osobiście wolę tą średniotwardą, ale twarda też jest oki. Materac jest bardzo solidnie wykonany i jest to duży plus, ale jednocześnie pewnie przez to jest on dosyć ciężki, swoje waży i ciężko jest go obracać aby zmieniać stronami.

 6. wygoda ;) recenzja dodana przez Max w dniu 31.10.2016
  Ocena

  Bardzo sprytny materac, zazwyczaj śpię na stronie z matą kokosową bo jest twardsza, a stronę bez maty kokosowej użytkuję jak muszę dłużej zostać w łóżku np. podczas choroby, bo jest trochę miększa ;) ogólnie polecam :)

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena