testuj przez 25 dni we własnym łóżku
zawsze darmowa wysyłka
materac wyprodukowany w Polsce
testuj przez 25 dni we własnym łóżku
zawsze darmowa wysyłka
materac wyprodukowany w Polsce

materac bonellowy BRUNO sleep o'clock 180x200

5/5
2 opinie
Ocena:
100% of 100
testuj przez 25 dni we własnym łóżku
zawsze darmowa wysyłka
materac wyprodukowany w Polsce

Grubość: 17 cm
Twardość: H2 - średni
Gwarancja: do 10 lat *
Czas produkcji: 3 dni / Czas wysyłki: od 1 do 11 dni

1 483,00 zł

więcej informacji o pokrowcach Sleep o'clock

Interesujące artykuły 10

materac bonellowy BRUNO sleep o'clock

BRUNO to materac bonellowy, składający się głównie z formatki bonell, standardowej formatki z pianki poliuretanowej i dodatkowej warstwy pianki lateksowej po jednej stronie. Główny wkład materaca to system połączonych sprężyn bonellowych, które charakteryzuje elastyczność powierzchniowa. Oznacza to, że siła oporu stawianego przez sprężyny jest zależna od masy ciała, czyli im większy ciężar osoby śpiącej, tym silniej sprężyny go odpierają. Dzięki temu materac nie zapada się nawet pod osobami o większej wadze. Z uwagi na połączenie sprężyn i ich wspólną pracę, materace bonellowe najlepiej sprawują się u osób śpiących samotnie (single, nastolatki), ponieważ połączone ze sobą sprężyny, sprawiają, że ruchy jednej osoby będą odczuwane przez partnera. Połączenie sprężyn ma też plusy, dzięki niemu ciężar ciała i nacisk rozchodzi się na całą powierzchnię materaca, czego efektem jest dobra odporność na odkształcenia. Dodatkowa warstwa pianki lateksowej zapewnia wysoki komfort snu i bardzo dobre podparcie ciała, dzięki punktowemu dopasowaniu się do sylwetki. Jest materiałem elastycznym i trwałym o właściwościach antyalergicznych i antygrzybicznych, ograniczających występowanie pleśni i roztoczy. Druga strona materaca jest wyposażona w warstwę pianki poliuretanowej, którą charakteryzuje wysoka sprężystość i wytrzymałość, dzięki czemu jest odporna na odkształcenia i bardzo dobrze podpiera sylwetkę. Pianka ta jest materiałem przewiewnym, o dobrej cyrkulacji powietrza, antyalergicznym.

BRUNO jest materacem dwustronnym -2w1, który po jednej ze stron posiada warstwę pianki lateksowej, a po drugiej piankę poliuretanową. Obydwie powierzchnie materaca są średniej twardości.

Wolisz miękkie materace? Sprawdź materac LUISA z dwoma dodatkowymi warstwami pianek: lateksową i termoelastyczną po jednej stronie!


Dodatkowe informacje o materacu

Kategoria: Sprężynowy - bonellowy
Baza materaca: Formatka Bonell i Pianka Poliuretanowa
Dodatkowe warstwy: Pianka Lateksowa
Grubość: 17 cm
Twardość: H2 - średni
Zalety: ekonomiczny, polecany singlom, dwustronny, zdejmowany pokrowiec
Warstwy: filc tapicerski, formatka bonell, pianka lateksowa, pianka poliuretanowa
Gwarancja na materac: okres 10 lat.
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 1 dzień / Czas wysyłki: do 5 dni


Wybrane właściwości materaca

Dobry współczynnik cena/jakośćDobry współczynnik cena/jakość

Materac do użytku obustronnegoMaterac do użytku obustronnego

Każdy pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, aby umożliwić jego ściągnięcie i wyczyszczenieKażdy pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, aby umożliwić jego ściągnięcie i wyczyszczenie

Powierzchnia średniotwarda, polecana dla osób o wadze między 60 a 80 kgPowierzchnia średniotwarda, polecana dla osób o wadze między 60 a 80 kg


Materace bonellowe idealnie sprawdzają się użytkowane przez jedną osobę, bez względu czy jest to osoba tęższa czy starsze dziecko. System klepsydrowatych sprężyn, połączonych drutem, gwarantuje elastyczność powierzchniową, czyli zapobiega nadmiernemu zapadaniu się śpiącego. Pomimo niskiej ceny, materace te, dzięki niezwykle długiej żywotności, stanowią inwestycję na długie lata. Ochrona filcowa, wraz z warstwą komfortu wykonaną z pianek czy maty kokosowej, to gwarancja wygody użytkowania.


Materace Sleep o'clock - spokojny sen dla całej rodziny

Sleep o’clock to nowa marka materaców, pościeli i łóżek, czyli wszystkiego, czego potrzebujesz, aby się wyspać, wypocząć i nabrać energii do walki z kolejnymi wyzwaniami. Wyróżnia nas podejście do kwestii snu – inni traktują to jako prostą czynność, a my wiemy, że tak nie jest.

Dostarczymy Ci więcej, niż tylko łóżko, materac czy pościel – dostarczymy Ci spokojny sen, który pozwoli Ci z entuzjazmem zmierzyć się z kolejnym dniem. Jesteśmy w całości polską firmą, sprzedajemy wyroby, których jakości jesteśmy pewni. Ofertę przygotowaliśmy tak, abyś znalazł idealne miejsce do snu dla siebie i swoich najbliższych, wystarczy, że się rozejrzysz.

Sleep o’clock to innowacyjne podejście do kwestii snu: na naszym materacu nie tylko się prześpisz, ale na nim naprawdę wypoczniesz.

Spot reklamowy

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Interesujące artykuły