0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
materac wysokoelastyczny BONITA sleep o'clock

materac wysokoelastyczny BONITA sleep o'clock

cena od:
879,00 zł

(W magazynie)

  • materac wysokoelastyczny BONITA sleep o'clock materac wysokoelastyczny BONITA sleep o'clock
  • materac wysokoelastyczny BONITA sleep o'clock - opis warstw materaca materac wysokoelastyczny BONITA sleep o'clock - opis warstw materaca

materac wysokoelastyczny BONITA sleep o'clock

kolekcja LOVE kolekcja SINGLE kolekcja PREMIUM COMFORT kolekcja 2in1 SUMMER/WINTER

Kategoria: Piankowy - Wysokoelastyczny
Baza materaca: Pianka Wysokoelastyczna HR
Dodatkowe warstwy: Dwustronna Pianka Lateksowa i Owcza Wełna
Grubość: 17 cm
Twardość: H2 - średni
Zalety: antyalergiczny, antygrzybiczny, opcja lato/zima, ortopedyczny, polecany dla par, wyjątkowo elastyczny
Warstwy: owcza wełna, pianka lateksowa, pianka wysokoelastyczna HR
Gwarancja na materac: okres 2 lat
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 4 dni / Czas wysyłki: do 5 dni

Dostępność: W magazynie

cena od:
879,00 zł
 
cena od:
879,00 zł

Szczegóły

BONITA to materac z grupy produktów z pianki wysokoelastycznej HR, składający się głównie z bloku pianki wysokoelastycznej HR, dodatkowej warstwy pianki lateksowej umieszczonej po obydwóch stronach materaca i dodatkowej warstwy owczej wełny po jednej ze stron, dzięki której posiada opcję lato/zima. Jak wszystkie materace wysokoelastyczne jest bardzo wygodny w użytkowaniu, dzięki elastyczności punktowej i szybkiej reakcji pianki HR na zmianę pozycji podczas snu. Połączenie pianki HR i pianki lateksowej dało materac o właściwościach wysoko antyalergicznych i antygrzybicznych. Obydwie pianki są bardzo przewiewne, dobrze odprowadzają wilgoć, a pianka lateksowa dodatkowo ogranicza ryzyko wystąpienia roztoczy i pleśni. BONITA jest polecany osobom skarżącym się na bóle pleców, ponieważ wykazuje właściwości ortopedyczne. Obydwie pianki szybko reagują na zmiany pozycji podczas snu, a dodatkowo obustronna warstwa pianki lateksowej została ponadto podzielona na trzy strefy twardości, które odpowiednio reagują na nacisk poszczególnych części ciała – głowy, tułowia, nóg. Materac posiada funkcję lato/zima, dzięki dodatkowej warstwie owczej wełny po jednej z jego stron. Owcza wełna ma właściwości termoizolacyjne, utrzymuje stałą temperaturę ciała poprzez zatrzymywanie wytwarzanego przez organizm w czasie snu ciepła, będąc jednocześnie materiałem przewiewnym i antyalergicznym. Strona z dodatkiem owczej wełny powinna być użytkowana w sezonie zimowym. BONITA jest dobrym wyborem dla par, szczególnie ze względu na piankę lateksową, która bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów sylwetki wytłumiając ruchy partnerów.

BONITA jest materacem dwustronnym o średnim poziomie twardości z opcją lato/zima.

  1. na zimę OK. recenzja dodana przez Krystyna w dniu 06.03.2017
    Ocena

    Śpię na tym materacu od paru miesięcy. Odkąd kupiłam materac do połowy lutego spałam na stronie zimowej z owcza wełną. Było mi przytulnie i cieplutko, jednak na polu już coraz cieplej i zmieniłam stronę na tą letnią. Jeśli chodzi o opinię, obydwie strony są bardzo wygodne. Strona z owczą wełną na zimę jest super opcją, przyjemnie się na niej wypoczywa. Jak na polu robi się cieplej to trzeba materac obrócić, bo w pewnym momencie już jest za ciepło :) Strona bez wełny jest fajna, nie jest mi gorąco, jest wygodnie - jak na normalnym, dobrym materacu :)

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  jest źle poniżej oczekiwań może być dobrze gorąco polecam
Ocena