materac bonellowy LAURA sleep o'clock 140x200

Ocena:
100% of 100
Grubość: 14 cm
Twardość: H1 - miękki, H2 - średni
Gwarancja na materac: okres 10 lat.
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 1 dzień / Czas wysyłki: do 5 dni
679,00 zł

materac bonellowy LAURA sleep o'clock

LAURA to materac bonellowy, składający się głównie z formatki bonell, standardowej formatki z pianki poliuretanowej i dodatkowej warstwy pianki termoelastycznej po jednej stronie. Główna baza materaca to system połączonych sprężyn bonellowych, które charakteryzuje elastyczność powierzchniowa. Oznacza to, że siła oporu stawianego przez sprężyny jest zależna od masy ciała, czyli im większy ciężar osoby śpiącej, tym silniej sprężyny go odpierają. Dzięki temu materac nie zapada się nawet pod osobami o większej wadze. Z uwagi na połączenie sprężyn i ich wspólną pracę, materace bonellowe najlepiej sprawują się u osób śpiących samotnie (single, nastolatki), ponieważ połączone ze sobą sprężyny, sprawiają, że ruchy jednej osoby będą odczuwane przez partnera. Połączenie sprężyn ma też plusy, dzięki niemu ciężar ciała i nacisk rozchodzi się na całą powierzchnię materaca, czego efektem jest dobra odporność na odkształcenia. LAURA posiada właściwości ortopedyczne, dzięki dodatkowej warstwie pianki termoelastycznej z pamięcią, która pod wpływem temperatury ciała redukuje uciski, poprzez idealne dopasowanie się do sylwetki i odwzorowanie jej kształtów oraz pozycji snu. Wypoczynek na piance termoelastycznej jest bardzo przyjemny i daje uczucie otulenia. Materac ten posiada bardzo dobrą przepuszczalność powietrza i jest antyalergiczny. Druga strona materaca jest wyposażona w piankę poliuretanową, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i wytrzymałością, dzięki czemu jest odporna na odkształcenia i bardzo dobrze podpiera sylwetkę. Pianka ta jest materiałem przewiewnym, o dobrej cyrkulacji powietrza, antyalergicznym.

LAURA jest materacem dwustronnym 2w1, który po jednej stronie posiada dodatkową warstwę z pianki termoelastycznej, zapewniającej niezwykłą miękkość. Natomiast druga strona jest wyposażona w standardową piankę poliuretanową o średniej twardości.


Dodatkowe informacje o materacu

Kategoria: Sprężynowy - bonellowy
Baza materaca: Formatka Bonell i Pianka Poliuretanowa
Dodatkowe warstwy: Pianka Termoelastyczna
Grubość: 14 cm
Twardość: H1 - miękki, H2 - średni
Zalety: ekonomiczny, polecany singlom, dwustronny, zdejmowany pokrowiec
Warstwy: filc tapicerski, formatka bonell, pianka poliuretanowa, pianka termoelastyczna
Gwarancja na materac: okres 10 lat.
Gwarancja na pokrowce: okres 2 lat
Czas produkcji: 1 dzień / Czas wysyłki: do 5 dni


Wybrane właściwości materaca

Dobry współczynnik cena/jakośćDobry współczynnik cena/jakość

Materac do użytku obustronnegoMaterac do użytku obustronnego

Każdy pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, aby umożliwić jego ściągnięcie i wyczyszczenieKażdy pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, aby umożliwić jego ściągnięcie i wyczyszczenie

Powierzchnia średniotwarda, polecana dla osób o wadze między 60 a 80 kgPowierzchnia średniotwarda, polecana dla osób o wadze między 60 a 80 kg

Powierzchnia miękka, polecana dla osób o wadze do 60 kgPowierzchnia miękka, polecana dla osób o wadze do 60 kg


Materace bonellowe idealnie sprawdzają się użytkowane przez jedną osobę, bez względu czy jest to osoba tęższa czy starsze dziecko. System klepsydrowatych sprężyn, połączonych drutem, gwarantuje elastyczność powierzchniową, czyli zapobiega nadmiernemu zapadaniu się śpiącego. Pomimo niskiej ceny, materace te, dzięki niezwykle długiej żywotności, stanowią inwestycję na długie lata. Ochrona filcowa, wraz z warstwą komfortu wykonaną z pianek czy maty kokosowej, to gwarancja wygody użytkowania.


Materace Sleep o'clock - spokojny sen dla całej rodziny

Sleep o’clock to nowa marka materaców, pościeli i łóżek, czyli wszystkiego, czego potrzebujesz, aby się wyspać, wypocząć i nabrać energii do walki z kolejnymi wyzwaniami. Wyróżnia nas podejście do kwestii snu – inni traktują to jako prostą czynność, a my wiemy, że tak nie jest.

Dostarczymy Ci więcej, niż tylko łóżko, materac czy pościel – dostarczymy Ci spokojny sen, który pozwoli Ci z entuzjazmem zmierzyć się z kolejnym dniem. Jesteśmy w całości polską firmą, sprzedajemy wyroby, których jakości jesteśmy pewni. Ofertę przygotowaliśmy tak, abyś znalazł idealne miejsce do snu dla siebie i swoich najbliższych, wystarczy, że się rozejrzysz.

Sleep o’clock to innowacyjne podejście do kwestii snu: na naszym materacu nie tylko się prześpisz, ale na nim naprawdę wypoczniesz.

Spot reklamowy

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:materac bonellowy LAURA sleep o'clock 140x200
Twoja ocena